Zákaz návštěv s okamžitou platností

Vzhledem k současné situaci a strmému nárustu potvrzených pozitivních případů koronaviru zavádím od 18.9.2020 v domově tato opatření:

Informace k projektu Aktivně i ve stáří v DS Lukov

Balíčky pro klienty

V případě, kdy budete chtít přinést našim klientům balíček, prosíme, abyste jej předali pracovníkovi na vrátnici během pracovního týdne, tedy pondělí až pátek do 14.30 hod. Děkujeme za pochopení.

Hledáme spolupracovníka na úklid

Domov hledá pracovníka na dohodu na úsek úklidu, s nástupem ihned. Jedná se o výpomoc v pracovních dnech v dopoledních hodinách. Pro bližší informace volejte pí.Kostřicovou (tel. 734 171 941, případně pí.Bartošovou tel. 734 265 169).

Volné pracovní místo pro zdravotní sestru

Domov pro seniory Lukov hledá zdravotní sestru (směnný provoz - dle domluvy).Bližší informace podá vedoucí zdrav.úseku Edita Habartová, tel: 739 532 341

Slavnostní otevření zahrady

Srdečně Vás zveme na slavnostní otevření naší nové zahrady, které se uskuteční za doprovodu cimbálové muziky ve středu 26.srpna 2020 od 13.30 hod.

Návštěvy od 1.7.2020

Od 1.7.2020 i nadále platí pro návštěvy i zaměstnance v sociálních službách povinnost nosit roušku! Prosíme důsledně respektujte toto nařízení. Děkujeme.

Poděkování za výsadbu zahrady

Děkujeme všem dárcům, kteří nám donesli rostliny, stromy a keře k vysázení nové zahrady pro naše klienty. Rovněž zaslouží poděkování všichni ti, kteří se na tvorbě prostředí včetně osázení jakkoliv podíleli. Děkujeme také zahradní a krajinářské architektce Ing. Zdeňce Čeleďové za její cenné rady i pomoc s osázením zahrady.

Pravidla pro návštěvy od 8.6.2020

Syndikovat obsah

Jdi na začátek