1. Domů
  2.  → 
  3. Uncategorized
  4.  → PODĚKOVÁNÍ za projekt Ježíškova vnoučata

PODĚKOVÁNÍ za projekt Ježíškova vnoučata

3. ledna 2020 | Uncategorized

V roce 2016 vznikl projekt Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata, do kterého se i my, jako zařízení sociálních služeb, každoročně zapojujeme. Projekt nám pomáhá plnit rozličná přání našich klientů a pomáhá zprostředkovat nevšední zážitky osobních, kulturních či sportovních akcí, které by si naši senioři jinak jen velmi těžko mohli dovolit.

Proto nám dovolte, abychom touto cestou moc poděkovali nejen organizátorům akce Ježíškova vnoučata, ale hlavně sponzorům, tedy firmám, rodinám, či VÁM DÁRCŮM jednotlivcům, kteří dokážete udělat „něco navíc“. Něco, čím způsobíte velkou radost v srdcích našich seniorů a zanecháte tak nezapomenutelný zážitek. Doufáme, že Vám dárcům, bylo u nás také dobře a že si odnášíte hezké vzpomínky na společně prožité chvíle.

Prostřednictvím Ježíškových vnoučat se nám podařilo: rozsvícení vánočního stromu spojené s punčem a bramboráky, kulturní vystoupení, některá již proběhla, jiná nás čekají (bubenická show, přehlídka šatů, divadla). Čekají nás výlety do ZOO a plavba po Baťově kanálu a hodně dalších zážitků. Rovněž jsme získali mnoho darů ke společnému využití (dekorace, aktivizace), ale také bylo věnováno mnoho konkrétních dárků přímo jednotlivým seniorům – počínaje domácím koňakem, přes roční novinové předplatné až po účast na hokejovém zápase.Ještě jednou děkujeme všem, kteří se do tohoto projektu jakkoliv zapojili a udělali tak velkou radost našim klientům.                        Ing.Michaela Procházková, ředitelka DS Lukov 

  • Níže se můžete otevřít video z akce rozsvícení vánočního stromečku, který se konal 13.12.2019

https://vimeo.com/379358229/d835e07269

Skip to content